KIRCHNER KANCELARIA

Kancelaria Adwokacka Daniel Kirchner prowadzi kompleksową obsługę prawną osób prywatnych, organizacji non profit oraz uczestników obrotu gospodarczego, w tym w szczególności osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i spółek prawa handlowego. Dodatkowo kancelaria zajmuje się wszelkim sprawami z zakresu prawa oświatowego. Reprezentuje swoich Klientów w ich bieżącej działalności gospodarczej, a także w sporach sądowych i pozasądowych.
Proponowane usługi prawne świadczone są zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.
Kancelaria Adwokacka Daniel Kirchner w codziennej działalności kieruje się zasadami zgodnymi z kodeksem etyki adwokackiej, którego podstawowym założeniem jest zapewnienie ochrony prawnej przy jednoczesnym zrozumieniu wyzwań biznesowych. Postrzega prawo jako narzędzie nie tylko służące zapewnieniu bezpieczeństwa ale również nieodzowne działanie pozwalające na zwiększanie zysków, wydajności i efektywności przedsiębiorstw. Kancelaria buduje swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o posiadaną wiedzę oraz zaufanie podchodząc indywidualnie do każdego klienta. Posiadane kompetencje, wiedza poparta doświadczeniem, znajomością prawa oraz zasad prowadzenia działalności gospodarczej oraz staranność i poufność wobec realizowanych usług pozwalają na osiągnięcie optymalnych rozwiązań prawnych i satysfakcję jej klientów.

SZYBKI KONTAKT

Zadzwoń do nas
61 22 562 54

NASZA KANCELARIA

  • Nasza kancelaria
  • Nasza kancelaria
  • Nasza kancelaria
  • Nasza kancelaria